Każda osoba, która jest na etapie budowy dokończenia swojego garażu stoi w końcu przed problemem związanym z jego oświetleniem. Istnieje grono osób korzystające z garażu tylko po to, aby zaparkować samochód, ale jest wiele osób które chcą wykonać tam drobną pracę warsztatowe, wyczyścić posprzątać swój samochód, magazynować na kółkach różne rzeczy. Mężczyźni z pewnością swój garaż potraktują niejednokrotnie jako kącik majsterkowicza. Kobiety będą chciał wykorzystać go w formie magazynu czy spiżarni. Wszystkie te funkcje wymagają dostatecznego oświetlenia. Mamy dla was kilka propozycji, które nie tylko są niedrogie, nie spowodują opuszczenia waszego portfela ale będą przy tym bardzo wydajne.

Garażowe lampy LED 120 cm

Są to lampy, które chyba najczęściej kupowane są przez osoby zainteresowane wydajnym oświetleniem. Kosztują kilkadziesiąt zł., można je kupić w marketach budowlanych typu Leroy Merlin czy Castorama, jak też także w internetowym sklepie z oświetleniem LED. Lampy są lekkie, wąskie, łatwe w montażu i świecą długo, ponieważ są wykonane w technologii LED. W środku lampy LED 120cm zainstalowane są dwa paski z diodami LED ułożonymi pod odpowiednim kątem tak, aby skutecznie oświetlić przestrzeń jak najszerzej.

Lampy LED 150 cm

Lampy LED 150cm to odpowiedniki najpopularniejszych 120-ek, tylko nieco dłuższe i przy tym mocniejsze. Jeśli ktoś chce wydajne oświetlenie do garażu, może wziąć pod uwagę te lampy. Są one także ergonomiczne i łatwe w montażu jak 120-ki ale uzyskacie z nim odpowiednio wyższą moc.

Hermetyczne oprawy na świetlówki

Taki system oświetlenia garażowego polecamy osobom, które mają wilgoć w garażu lub też wykonują jakieś drobne prace remontowe, wykończeniowe, często majsterkują. W takich bowiem warunkach może nastąpić uszkodzenie lamp na skutek wilgoci czy pyłu. Hermetyczna oprawa otwierana jest w łatwy sposób dzięki temu masz szybki dostęp do świetlówek, które możesz w każdym momencie wymienić. Polecamy oprawy na świetlówki LED, które są bardzo wydajne stosunkowo mocne i proste w montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + dwanaście =